W jaki sposób wykorzystać bony turystyczne?

Bony turystyczne to ciekawa alternatywa dla klasycznego upominku dla pracownika firmy czy bliskiej osoby oraz doskonały sposób na finansowe wsparcie branży turystycznej w Polsce.

Komu wręczyć można bony turystyczne? Możliwości jest tutaj całe mnóstwo. To świetny pomysł na prezent dla pracowników. W ten sposób zadbać można o ich wypoczynek i sprawić, że poczują się oni docenieni i naładują akumulatory na kolejne wyzwania czekające na nich w pracy, po powrocie z urlopu. Taki bon wręczyć można na przykład w charakterze premii dla najlepszych pracowników. W zależności od dostępnego budżetu, obejmować mogą one kilkudniowy wyjazd czy wycieczkę do wybranej atrakcji turystycznej.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby bony turystyczne potraktować w charakterze niebanalnego upominku ślubnego dla Pary Młodej. To także dobry pomysł na prezent na rocznicę ślubu, Walentynki, Święta Bożego Narodzenia czy urodziny.

Jeżeli szukają Państwo ciekawych propozycji wyjazdów, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą stroną internetową www.gdanskairporttaxi.pl. W ramach oferowanych bonów oferujemy kilka ciekawych wycieczek po polskim wybrzeżu. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy aktywnego zwiedzania, jak i zwolennicy błogiego lenistwa na plaży. Naszym klientom oferujemy między innymi pełen atrakcji wyjazd na Kaszuby, trwającą 3 dni wycieczkę do Sopotu, Gdańska, Stegna oraz Władysławowa i wyjazd do muzeum Stutthof oraz zamku krzyżackiego w Malborku.