Pragniesz mówić po niemiecku?

Nieważne, jaka jest Twoja motywacja. Być może w gronie Twoich znajomych są osoby z Niemiec i pragniesz dogadywać się z nimi bez przeszkód czy błędów oraz niedomówień. Być może w Twoim miejscu pracy dużo używa się tego języka. A może planujesz wakacje w jednym z niemieckojęzycznych krajów i chcesz swobodnie zamawiać jedzenie w restauracji, robić zakupy w sklepie czy też pytać przechodniów o drogę do najbliższego muzeum.

Jeśli masz już za sobą pierwszą decyzję i wyrażasz chęć nauki, jak najbardziej jesteś we właściwym miejscu. Pragniemy bowiem przedstawić Ci rezultat pracy znakomitych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży – portal, w którym język niemiecki gra główną i niepodzielną rolę.

Został on tak skonstruowany, aby użytkownik bardzo szybko robił postępy, jednak sam proces nauki nie wiąże się rzecz jasna z jakimkolwiek stresem. Wszak można nauczyć się mówić, pisać, czytać i rozumieć tekst po niemiecku w atmosferze szalenie przyjaznej i bezstresowej! Musisz wiedzieć, iż całość podzielona jest na dwa zasadnicze segmenty. Pierwszy z nich oznacza dla Ciebie możliwość poznania najpopularniejszych i najbardziej istotnych słówek, zwrotów oraz zdań. Oczywiście poznasz także podstawy gramatyki – lecz jedynie te najistotniejsze. W drugiej części natomiast otrzymujesz do rozwiązania ćwiczenia w formie quizów – ich rozwiązywanie to czysta, niekłamana przyjemność, bardzo szybko przekonasz się o tym! Zobaczysz, że już niebawem będziesz swobodnie konwersować z rodowitymi Niemcami, powodzenia!