Pieczątki niejedno mają imię

Na rynku spotkać można się z różnego rodzaju pieczątkami. Produkty tego typu różnić mogą się od siebie zarówno wymiarami, jak i kształtem czy przeznaczeniem. Oto krótki przegląd najciekawszych rozwiązań, jakie znaleźć można na stronie E-Pieczątki24.pl.

 Typem pieczątki, który doskonale sprawdzać będzie się w każdej firmie jest numerator. Wykorzystać można go na wiele sposobów. Taka pieczątka świetnie sprawdza się podczas automatycznej numeracji stron, produktów, kopii czy biletów. Oferowane przez wspomnianą powyżej firmę produkty tego typu mogą zostać zaprogramowane pod kątem zmiany cyfr po określonej liczbie uderzeń. Pieczątki te wyposażone są w tusz olejowy odporny na działanie wilgoci. Posiadają one trwały, metalowy korpus. Pieczątki te są bardzo wytrzymałe i niezawodne.

Pieczątka online przyjmować może również postać datownika. Produkt ten pozwala na usprawnianie oznaczania dużej ilości dokumentów bieżącą datą. Datowniki znajdują zastosowanie zarówno w urzędach, jak i instytutach państwowych oraz prywatnych firmach. Wykorzystać można ją podczas pracy z umowami, fakturami czy korespondencją. Datowniki dostępne na E-Pieczątki24.pl posiadają w swoim wnętrzu gumę obrabianą laserowymi grawerami Trotec oraz Universal. Są one odporne zarówno na ścieranie, jak i parcenie.

Kolejny godny polecenia produkt to długopis z pieczątką. Stanowi on gwarancję optymalnego podziału nacisku na całej gumce oraz równomiernego, wyrazistego dobicia. Stosowane tu długopisy posiadają wysokiej jakości kulkę oraz atrament.