Masz samochód i nie wiesz, co z nim zrobić?

Pewnego dnia budzisz się i stwierdzasz, że Twoje auto nie będzie Ci już potrzebne. Być może kupujesz jakiś nowy, lepszy model, może pilnie potrzebna Ci gotówka, może jesteś posiadaczem kilku aut i nagle olśniło Cię, że masz ich po prostu zbyt wiele jak na swoje możliwości?

W takim przypadku po prostu zadzwoń do nas, a my zajmiemy się całą resztą! Musisz wiedzieć, iż już od 2005 roku prowadzimy skup aut Wrocław. Wszyscy sprzedający są w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami, dlatego też polecają nas członkom swojej rodziny, przyjaciołom oraz znajomym.


Niesłychaną zaletą jest w naszym przypadku na pewno fakt, iż każde z aut wyceniamy w pełni uczciwie i obiektywne, nie proponujemy stawek na siłę zaniżonych. Ponadto u nas już przez telefon można dowiedzieć się, ile mniej – więcej dostanie się za dany pojazd. Przybywamy na miejsce wyznaczone przez sprzedającego, przeprowadzana zostaje wycena. Jeśli nie dojdziemy do porozumienia – nic nie szkodzi! Gdy jednak obie strony zgodzą się na daną stawkę, zaraz podpisujemy umowę kupna – sprzedaży i wypłacamy pieniądze. Klienci bardzo chwalą sobie naszą szybkość działania. Skupujemy auta osobowe, dostawcze, terenowe, lekko uszkodzone oraz te w świetnym stanie. Jeśli zatem masz samochód, którego pragniesz się pozbyć, po prostu do nas zadzwoń! Gwarantujemy, że zaproponowana przez nas stawka w pełni Cię usatysfakcjonuje, a transakcja przebiegnie w jednocześnie profesjonalnej i miłej atmosferze! Czekamy na Ciebie!