Gdzie wykonać tomografię komputerową?

Tomografia komputerowa to w ostatnich latach coraz częściach stosowana w naszym kraju metoda diagnostyczna. Nie wszyscy jednak wiedzą o tym, iż pierwszy tomograf powstał jeszcze w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Obecnie tomografia komputerowa jest podstawowym badaniem obrazowym, które pozwala na uwidocznienie struktur śródczaszkowych. Warto dodać, iż jest ono bezinwazyjne i nieszkodliwe dla pacjenta.

Kiedy potrzebna jest tomografia komputerowa Łódź, warto przeprowadzić ją w miejscu godnym zaufania, tam, gdzie pracują najlepsi specjaliści z długoletnim doświadczeniem w branży. Dlatego wszystkich zapraszamy do naszej kliniki. Do dyspozycji mamy bowiem najnowszy, zaawansowany technologicznie sprzęt diagnostyczny. Warto wiedzieć, iż nasz tomograf wyzwala aż piętnaście razy mniejszą dawkę promieniowania w stosunku do konwencjonalnej tomografii – przy zachowaniu stuprocentowej skuteczności pracy.

tomografia3
Tomografia 3d Łódź
to badanie nie tylko nowoczesne, ale jednocześnie pozwalające w prosty i bezbolesny sposób wykryć ewentualne zmiany w obrębie czaszki. Warto zaufać najlepszym specjalistom, którzy pracują na znakomitym sprzęcie. Zdrowie pacjentów jest dla nas bowiem kwestią priorytetową. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na www.neodentica.pl/diagnostyka .

Konkurencję już dawno pozostawiliśmy daleko w tyle – nasze doświadczenie i umiejętności sprawiają bowiem, iż naszą klinikę wybiera coraz większa liczba Polaków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, to gwarancja satysfakcji!

Dodaj komentarz